استقبال کم نظیر از لبنیات دامداران در سی و یکمین نمایشگاه ایران اگروفود 1403

استقبال کم نظیر از لبنیات دامداران در سی و یکمین نمایشگاه ایران اگروفود 1403

استقبال کم نظیر از لبنیات دامداران در سی و یکمین نمایشگاه ایران اگروفود 1403

شرکت دامداران ، محصولات خود را در ایران اگروفود ۱۴۰۳ به نمایش گذاشت که با استقبال بالای بازدیدکنندگان مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی”اگروفودنیوز”، گروه صنایع غذایی دامداران با رونمایی از محصولات و بسته بندی های جدید محصولات لبنی و غیر لبنی خود در سی و یکمین نمایشگاه ایران اگروفود که از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد، مورد استقبال عموم بازدیدکنندگان قرارگرفت.

طراحی منحصر به فرد غرفه این شرکت از نکات قابل توجه این نمایشگاه بود که بر جذابیت آن افزود.

از محصولات جدید دامدارن می توان به ماست سنتی جرسی اشاره کرد. 

گفتنی است فعالیت شرکت دامداران در بهار سال ۱۳۶۳ ما بصورت واحد صنفی و کارگاهی در شمال شهر تهران شروع شد. ابتدا محصول ماست را در انواع ماست های گاوی و گوسفندی و شیر با بسته بندی نایلونی خام و سپس نایلونی پاستوریزه تولید کرد و متعاقباٌ تولید دوغ، قره قوروت، بستنی سنتی، لور، کشک، کره، سرشیر و پنیر را اضافه شد. بعد از گذشت چند سال با استقرار دام پروری در شهریار، خود مبادرت به تهیه شیر خام طبیعی می نمود و نهایتا در سال ۱۳۷۱ در روستای هفت جوی کارخانه تولید لبنیات را مستقر شد.

در حال حاضر مجموعه هولدینگ برند تجاری « دامداران» کارخانجات تولید و بسته بندی انواع محصولات لبنی پاستوریزه مدت دار و انواع نوشیدنی می باشد.

مجموعه دامداران مجموعه ای مستقل در تهیه شیرخام، تولید ظروف، تولید انواع فرآورده های لبنی پاستوریزه و استریل می‌باشد. منبع : agrofoodnews.com
 


آدرس:  تهران بلوار آفریقا، تقاطع ظفر، ساختمان کساء، شماره 93، طبقه 5، واحد11