شرکت فراورده های لبنی تین ( دامداران ) در سال 99 برای اولین بار موفق به دریافت لوح و تندیس واحد نمونه ملی از سازمان ملی استاندارد و برای دومین بار نیز موفق به دریافت لوح و تندیس واحد نمونه استانی از اداره استاندارد استان تهران شده است.شرکت فرآورده های لبنی تین (دامداران) دارای 12 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری معتبر برای انواع محصولات پاستوریزه تولیدی شامل کشک ، پودرشیر خشک و انواع خامه ، ماست ، شیر و دوغ می باشد. 
 آزمایشگاه شرکت فراورده های لبنی تین (دامداران) بعنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد، در سال 94 موفق به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI  شده است . این گواهینامه به علت رعایت الزامات استاندارد ملی ایران 17025  IEC ISO صادر شده است و باتوجه به استمرار انطباق با ضوابط مربوطه تا سال 1400 معتبر می باشد. همچنین موفق به همکاری در اولین دوره آزمون مهارت جهت تست پایداری و همگنی بر اساس استاندارد 17043  IEC ISO  با پژوهشکده سیستم های پژوهشگاه استاندارد شده است.  شرکت فراورده های لبنی تین (دامداران) در سال 98 برای محصول پودر شیر خشک و شیر پاستوریزه از موفق به دریافت نشان حلال از سازمان ملی استاندارد ، تنها مرجع صادر کننده نشان حلال کشور شده است . 
 شرکت فراورده های لبنی تین (دامداران) در سال 98 موفق به دریافت تندیس واحد نمونه استانی برای فراورده ماست طعم دار پاستوریزه از اداره استاندارد استان تهران شده است.
 


 

گوهینامه ها

 

آدرس:  تهران بلوار آفریقا، تقاطع ظفر، ساختمان کساء، شماره 93، طبقه 5، واحد11